Forum

Powrót Umowa o podwykonastwo- odstąpienie

M.

Malwina .....

23

Witam serdecznie z jakiej podstawy prawnej mogę skorzystać.
W postępowaniu na budowę szkoły wykonawca nie dał informacji o korzystanie z usług podwykonawczych. Teraz umowa kończy się w sierpniu i dostaliśmy umowę o podwykonawstwo + o udzielenie cesji gdzie to dotyczy to tego samego podwykonawcy. W umowie mamy o cesji że my musimy wyrazić zgodę. My chcemy wyrazić zgodę na cesję ale na umowę o podwykonawstwo się nie zgadzamy.
Pytanie z jakiej podstawy prawnej mogę napisać że nie wyrażamy zgody na podwykonawcę, ponieważ ceną w ofercie była ok i nie badałam go pod względem rażąco niskiej ceny.
Dziękuję za odpowiedź
Witam serdecznie z jakiej podstawy prawnej mogę skorzystać. W postępowaniu na budowę szkoły wykonawca nie dał informacji o korzystanie z usług podwykonawczych. Teraz umowa kończy się w sierpniu i dostaliśmy umowę o podwykonawstwo + o udzielenie cesji gdzie to dotyczy to tego samego podwykonawcy. W umowie mamy o cesji że my musimy wyrazić zgodę. My chcemy wyrazić zgodę na cesję ale na umowę o podwykonawstwo się nie zgadzamy. Pytanie z jakiej podstawy prawnej mogę napisać że nie wyrażamy zgody na podwykonawcę, ponieważ ceną w ofercie była ok i nie badałam go pod względem rażąco niskiej ceny. Dziękuję za odpowiedź
1
2017-06-21 10:54 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 144

Nie widzę związku RNC z podwykonawcą.
Umowa zawarta przed czy po nowelizacji ?
Nie widzę związku RNC z podwykonawcą. Umowa zawarta przed czy po nowelizacji ?
1
2017-06-21 11:59 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy