Forum

Powrót sporządzenie rocznego sprawozdania o udzielenie zamówienia...

J.

Justyna .....

6

witam,
Mam do Was pytanko... Czy ktoś z was miał taką sytuację, że ... dany wydział w jednostce samorządowej przedkładał swoje plany do zamówień publicznych i jest tam kolumna z podanie przypuszczalnej wartości zamówienia i Wydział zgłasza mi, że obecnie nie zna orientacyjnej wartości zamówienia bo dał projekt inwestycji do firmy zewnętrznej do zrealizowania i ok maja br. dopiero będą znać koszty tego projektu i wartość tego zadania. Zgodnie z ustawą pzp mamy 30 dni na ogłoszenie planów od zatwierdzenia budżetu a tutaj taka sytuacja...
Co wpisywaliście w takiej sytuacji...?
witam, Mam do Was pytanko... Czy ktoś z was miał taką sytuację, że ... dany wydział w jednostce samorządowej przedkładał swoje plany do zamówień publicznych i jest tam kolumna z podanie przypuszczalnej wartości zamówienia i Wydział zgłasza mi, że obecnie nie zna orientacyjnej wartości zamówienia bo dał projekt inwestycji do firmy zewnętrznej do zrealizowania i ok maja br. dopiero będą znać koszty tego projektu i wartość tego zadania. Zgodnie z ustawą pzp mamy 30 dni na ogłoszenie planów od zatwierdzenia budżetu a tutaj taka sytuacja... Co wpisywaliście w takiej sytuacji...?
0
2019-01-09 14:59 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 873

Nie chodzi o dokładne podanie ile będzie kosztowało zadanie, tylko orientacyjne (przybliżone), którym zamawiający nie jest w żaden sposób związany.
Nie chodzi o dokładne podanie ile będzie kosztowało zadanie, tylko orientacyjne (przybliżone), którym zamawiający nie jest w żaden sposób związany.
0
2019-01-09 15:23 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy