Forum


Powrót zakres pełnomocnictwa

I.

Izabela .....

0

Wykonawca wraz z ofertą nie złożył pełnomocnictwa dla osoby podpisującej ofertę. Zamawiający na podstawie art. 26 ust. 3a wezwał Wykonawcę do złożenia pełnomocnictwa. W wyznaczonym terminie Wykonawca składa pełnomocnictwo, ale z jego treści nie wynika wprost, że osoba była uprawniona do składania ofert w postępowaniach przetargowych. Czy Zamawiający powinien odrzucić taką ofertę czy może jeszcze ją uratować i wystąpić do Wykonawcy np na podstawie art.26 ust.4 o złożenie wyjaśnień dot. tego pełnomocnictwa?
Wykonawca wraz z ofertą nie złożył pełnomocnictwa dla osoby podpisującej ofertę. Zamawiający na podstawie art. 26 ust. 3a wezwał Wykonawcę do złożenia pełnomocnictwa. W wyznaczonym terminie Wykonawca składa pełnomocnictwo, ale z jego treści nie wynika wprost, że osoba była uprawniona do składania ofert w postępowaniach przetargowych. Czy Zamawiający powinien odrzucić taką ofertę czy może jeszcze ją uratować i wystąpić do Wykonawcy np na podstawie art.26 ust.4 o złożenie wyjaśnień dot. tego pełnomocnictwa?
0
2020-02-03 20:30 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 978

Art. 26 ust. 3 lub 3a to ostatnia "deska ratunku". Nie ma możliwości wzywania jeszcze raz tego samego dokumentu
Art. 26 ust. 3 lub 3a to ostatnia "deska ratunku". Nie ma możliwości wzywania jeszcze raz tego samego dokumentu
0
2020-02-04 07:52 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy