Forum


Powrót Dok. na podpisanie umowy

N.

Nina .....

8

Taka mała wątpliwość mnie dopadła.
Wymagam w OPZ aby realizacja usługi realizowana była autobusem nie starszym niż 2002, które spełniają warunki techniczne oraz kierowcę posiadającego odpowiednie kwalifikacje , ale nie stawiam w tym zakresie warunków. Czy mogę na podpisanie żądać od Wykonawcy kopi uprawnień kierowcy oraz kopii ubezpieczenia autobusu i dowodu rejestracyjnego . Myślę, że tak ale dopadła mnie wątpliwość .
Taka mała wątpliwość mnie dopadła. Wymagam w OPZ aby realizacja usługi realizowana była autobusem nie starszym niż 2002, które spełniają warunki techniczne oraz kierowcę posiadającego odpowiednie kwalifikacje , ale nie stawiam w tym zakresie warunków. Czy mogę na podpisanie żądać od Wykonawcy kopi uprawnień kierowcy oraz kopii ubezpieczenia autobusu i dowodu rejestracyjnego . Myślę, że tak ale dopadła mnie wątpliwość .
0
2020-06-30 09:37 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 800

Warunek stawiasz bo autobus nie starszy niż 2002, kierowca z uprawnieniami, tylko nie wymagasz potwierdzenia. Pytanie co zrobisz jak Ci nie przedstawi? Choć myślę, że nie będzie problemu :)
Warunek stawiasz bo autobus nie starszy niż 2002, kierowca z uprawnieniami, tylko nie wymagasz potwierdzenia. Pytanie co zrobisz jak Ci nie przedstawi? Choć myślę, że nie będzie problemu :)
0
2020-06-30 11:59 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy