Forum

Powrót JEDZ wątpliwości do części IV kryteria kwalifikacji

M.

Monika .....

2

Dzień dobry,
Wykonawca złożył JEDZ z niewypełnioną częścią IV (kryteria kwalifikacji) tj. nie wpisał informacji o posiadaniu zezwolenia na wykonywanie usługi, nie podał posiadanego doświadczenia.
Powinnam go wezwać na podstawie art. 26 ust. 3 pzp do uzupełnienia brakujących informacji w JEDZ (poprawienia JEDZ), czy nie ma to znaczenia i wzywam do złożenia zezwolenia, wykazu usług wraz z referencjami na podstawie art. 26 ust. 1 Pzp?
Proszę o pomoc - rzadko mam styczność z JEDZ
Dzień dobry, Wykonawca złożył JEDZ z niewypełnioną częścią IV (kryteria kwalifikacji) tj. nie wpisał informacji o posiadaniu zezwolenia na wykonywanie usługi, nie podał posiadanego doświadczenia. Powinnam go wezwać na podstawie art. 26 ust. 3 pzp do uzupełnienia brakujących informacji w JEDZ (poprawienia JEDZ), czy nie ma to znaczenia i wzywam do złożenia zezwolenia, wykazu usług wraz z referencjami na podstawie art. 26 ust. 1 Pzp? Proszę o pomoc - rzadko mam styczność z JEDZ
0
2020-09-04 10:42 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 507

Najpierw porządne JEDZ - wypełnione prawidłowo a dopiero potem dokumenty potwierdzające. Dość często zdarza mi się wzywać do prawidłowego uzupełnienia.
Najpierw porządne JEDZ - wypełnione prawidłowo a dopiero potem dokumenty potwierdzające. Dość często zdarza mi się wzywać do prawidłowego uzupełnienia.
0
2020-09-04 11:22 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy