Forum


Powrót Procedura odwrócona - wezwanie do złożenia dokumentów (jako Wykonawca najwyżej oceniony)

A.

Anna .....

9

Dzień dobry,
Złożyliśmy dokumenty na wezwanie w celu potwierdzenia spełniania wymagań jako Wykonawca najwyżej oceniony . Czy możemy doprecyzować złożone już oświadczenie (chodzi o parametry techniczne). Czas na składanie dokumentów Zamawiający wyznaczył na 6.11
Dzień dobry, Złożyliśmy dokumenty na wezwanie w celu potwierdzenia spełniania wymagań jako Wykonawca najwyżej oceniony . Czy możemy doprecyzować złożone już oświadczenie (chodzi o parametry techniczne). Czas na składanie dokumentów Zamawiający wyznaczył na 6.11
0
2020-10-30 15:41 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 511

Jeśli złożone dokuenty nie potwierdzą spełnienia przez Was warunku, to zamawiający ma obowiązek wezwać do uzupełnienia oświadczeń i dokumentów w sytuacji, gdy dokumenty i oświadczenia nie zostały złożone, są niekompletne, zawierają błędy bądź budzą wątpliwości.
Jednoczesnie w przypadku samodzielnego i prawidłowego uzupełnienia dokumentu przez wykonawcę zamawiający jest obowiązany wziąć to pod uwagę(zob. wyrok KIO z dnia 17 sierpnia 2017 r., sygn. akt: KIO 1597/17).
Jeśli złożone dokuenty nie potwierdzą spełnienia przez Was warunku, to zamawiający ma obowiązek wezwać do uzupełnienia oświadczeń i dokumentów w sytuacji, gdy dokumenty i oświadczenia nie zostały złożone, są niekompletne, zawierają błędy bądź budzą wątpliwości. Jednoczesnie w przypadku samodzielnego i prawidłowego uzupełnienia dokumentu przez wykonawcę zamawiający jest obowiązany wziąć to pod uwagę(zob. wyrok KIO z dnia 17 sierpnia 2017 r., sygn. akt: KIO 1597/17).
0
2020-10-30 16:48 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy