Forum


Powrót Art. 26 ust. 1 Pzp samodostarczenie dokumentów

M.

Monika .....

18

Witam

W przetargu powyżej progów jeden z wykonawców samodzielnie przesłał nam już dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu (wykonawca najkorzystniejszy) czy uznać to czy pomimo tego należy wypełnić dyspozycję art. 26 ust. 1 Pzp (wykonawca jeszcze będzie wzywany do wyjaśnień oferty)
Ma ktoś może link do jakiejś opinii lub wyroków KIO?
Witam W przetargu powyżej progów jeden z wykonawców samodzielnie przesłał nam już dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu (wykonawca najkorzystniejszy) czy uznać to czy pomimo tego należy wypełnić dyspozycję art. 26 ust. 1 Pzp (wykonawca jeszcze będzie wzywany do wyjaśnień oferty) Ma ktoś może link do jakiejś opinii lub wyroków KIO?
0
2020-11-25 07:15 0

M.

Mariusz .....

Fachowiec 210

Mimo tego, że sam przesłał dokumenty należy wezwać go na podstawie art. 26 ust. ustawy Pzp. Na podstawie tego wezwania powinien złożyć oświadczenie, że przesłał dokumenty i te przesłane dokumenty mozna sprawdzać, czy są dobre.
Mimo tego, że sam przesłał dokumenty należy wezwać go na podstawie art. 26 ust. ustawy Pzp. Na podstawie tego wezwania powinien złożyć oświadczenie, że przesłał dokumenty i te przesłane dokumenty mozna sprawdzać, czy są dobre.
0
2020-11-25 08:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy