Start > Szkolenia otwarte > Zamówienia publiczne > Przygotowanie postępowania...

SZKOLENIA OTWARTE

Przygotowanie postępowania na prace projektowe i roboty budowlane według nowej ustawy Prawo zamówień publicznych z uwzględnieniem zasady efektywności ONLINE

TEMAT

Przygotowanie postępowania na prace projektowe i roboty budowlane

według nowej ustawy Prawo zamówień publicznych z uwzględnieniem zasady efektywności ONLINE

W tej chwili nie realizujemy tego szkolenia, sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleń

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Zapraszamy na szkolenie, na którym nasz ekspert przedstawi najważniejsze zmiany, które obowiązują w nowej ustawie Pzp w w zamówieniach publicznych na roboty budowlane i prace projektowe.

Dzięki temu szkoleniu nabędziesz umiejętności przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia na roboty budowlane na jak najwyższym poziomie.

Szkolenie odbywa się w bezpiecznej formie on-line. SPRAWDŹ, jak łatwo wziąć w nim udział!

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje 30-dniowy dostęp do nagrania całego szkolenia oraz dostęp do dwóch godzinnych webinarów z ZP.

Rekomendacje uczestników

PROGRAM

  1. Co to jest zasada efektywności.
  2. Przepisy które ją implementują do praktyki.
  3. Wstępne konsultacje rynkowe
  4. Analiza potrzeb i wymagań
  • Cel i zakres analizy
  • Termin opracowania
  • Kto opracowuje
  • Gdzie wykorzystujemy wynika analizy
  1. Wskazówki do opracowania przedmiotu zamówienia na prace projektowe
  • wymagania obligatoryjne
  • zrównoważone projektowanie
  • uniwersalne projektowanie
  • koszty cyklu życia
  1. Tryb podstawowy
  • wariant bez negocjacji
  • wariant z fakultatywnymi negocjacjami
  • wariant z obligatoryjnymi negocjacjami
  1. Przetarg nieograniczony
  2. Konkurs czy dialog konkurencyjny na prace projektowe
  3. Podstawy wykluczenia wykonawców
  • które badać
  • jakich dokumentów wymagać dla jakich okoliczności
  1. Warunki udziału w postępowaniu
  • minimalne zdolności projektanta
  • minimalne zdolności wykonawcy robót budowlanych
  • powiązanie dokumentów z warunkami udziału

  1. Podział ryzyk w umowie na prace projektowe
  • identyfikacja ryzyk
  • skutki ryzyk
  • mitygacja ryzyk
  1. Warunki umowy na prace projektowe
  • obowiązki stron
  • podwykonawcy
  • klauzule niedozwolone
  • klauzule przeglądowe
  • warunki odbioru
  • raport z realizacji
  1. Warunki umowy na roboty budowlane
  • współpraca stron umowy – zasady i narzędzia pomocne w tej współpracy,
  • klauzule niedozwolone,
  • obligatoryjne postanowienia umowy na roboty budowlane i usługi,
  • waloryzacja wynagrodzenia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • opcje i wznowienia w umowie,
  • zabezpieczenie należytego wykonania umowy,
  • podwykonawcy,
  • zmiany umowy, zmiany istotne, zmiany dopuszczalne,
  • warunki odbiorów
  • odstąpienie od umowy.
  1. Ogłoszenie o wykonaniu umowy
  2. Raport z realizacji zamówienia
  • kiedy sporządzamy,
  • cel sporządzenia,
  • wnioski i rekomendacje
  1. Pozasądowe rozwiązywanie sporów.

OPINIE

Szkolenie w pełni satysfakcjonujące. Trener Pani Ewa Wiktorowska potrofi przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały. Kompetentna, kontaktowa, ciekawie przedstawiała problemy na przykładach. Z przyjemnością spędziłąm 2 dni na szkoleniu. Firma ApexNet przygotowała szkolenie jak zwykle rzetelnie.

Mariola Wiśniewska - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Jestem bardzo zadowolony. Prowadzący bardzo merytoryczny oraz cierpliwy. Technicznie - bez zastrzeżeń. Profesjonalna opieka szkolenia.

Wojciech Skomoruch - Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie

CENA ZAWIERA

  • Szkolenie on-line na żywo

  • EduBox, czyli paczkę materiałów wysłaną pocztą

  • 30 dni dostępu do nagrania szkolenia

  • Aplikację mobilną z ustawą Pzp na Android i iOS

  • Roczny dostęp do EduStrefy

  • Certyfikat ukończenia szkolenia

  • Szkolenie w godzinach 9:30-15:30

  • Spotkania z ekspertami po godzinach

  • Nagrania z webinarów ApexNet

  • Paczkę wzorów dokumentów

    • Wzór SWZ w wariancie bez negocjacji i z negocjacjami
    • Aneks do SWZ wg trybu podstawowego
    • Kwalifikowanie wykonawców
    • Analiza potrzeb i wymagań
    • Regulamin do 130 000 zł
    • Postępowanie wg trybu podstawowego
    • Przykładowe klauzule do umów
    • Lista obowiązkowych terminów dla zamawiających
    • i więcej!

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

To szkolenie dostępne również w formie:

VOD
Pełne nagranie szkolenia, które już się odbyło