Informujemy, że nasze stacjonarne linie telefoniczne są chwilowo niesprawne.

Prosimy o kontakt pod numerem:
882 059 245
Dziękujemy!
Zamknij

Trenerzy

Maurycy Seweryn

Wykładowca „Komunikacji interpersonalnej” i „Warsztatów managerskich” w Studium Podyplomowym WSH oraz „Autoprezentacji i wystąpień publicznych” na Wydziale Dziennikarstwo w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu oraz „Etykiety i savoir vivre” na Wydziale Nauk Humanistycznych WSH.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Były doktorant w Katedrze Zarządzania Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Absolwent Krajowego Centrum Edukacji Europejskiej oraz Studium Stosunków Międzynarodowych IPB. Ukończył Szkołę Liderów Społecznych i Politycznych Fundacji Schumana.

Doświadczenie w komunikacji społecznej zdobywa od 1995. Przez 4 lata był rzecznikiem prasowym Polskiego Związku Działkowców, a następnie dyrektorem ds. PR w Towarzystwie Inicjatyw Społecznych „TROSKA”. Przez 2 lata rzecznik prasowy marszałka Marka Borowskiego. PR manager największego show motoryzacyjnego w Polsce „RAGE RACE 2010”. Od 2011 roku rzecznik prasowy Fundacji SUKCES.

Przeprowadził wiele kampanii wizerunkowych i PR, w tym kilkadziesiąt w ramach samorządu terytorialnego. Ma doświadczenie w PR instytucji publicznych. Współpracował z biurem prasowym MSWiA i pracował w Centrum Informacyjnym Rządu. W latach 2006-2008 pełnił funkcję wiceburmistrza Dzielnicy Ochota w Warszawie. Trzykrotnie wygrał wybory samorządowe. Ma na swoim koncie ponad 2000 publikacji prasowych.

Założyciel Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations. Prowadzi szkolenia w zakresie Public Relations i Public Affairs oraz marketingu i public relations.

Edukacja

Zadaj pytanie

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz:

  • Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  • Prezenty i promocje na szkolenia
  • Bezterminową zniżkę 10% na wszystkie szkolenia

Wpisz adres e-mail