Start > Trenerzy > Joanna Kardasz-Dyc

Trenerzy

Joanna Kardasz-Dyc

Absolwentka UAM w Poznaniu (politologia – dziennikarstwo i marketing polityczny). W mediach pracuje od 1996 r. (Polskie Radio w Poznaniu – Radio Merkury, dziennik Express Poznański).
W 1998 roku rozpoczęła pracę w Gazecie Poznańskiej – dzienniku o zasięgu wielkopolskim – początkowo jako dziennikarz w dziale miejskim, następnie jako dziennikarz publicysta w dziale politycznym. Od 2002 roku współpracuje
z Wielkopolską Telewizją Kablową na stanowisku wydawcy serwisu informacyjnego Puls Dnia, ponadto prowadzi autorski program publicystyczny. Przeprowadzała wywiady z Jarosławem Kaczyńskim, Donaldem Tuskiem, Janem Rokitą i innymi politykami z pierwszych stron gazet. Współpracowała z politykami i organizacjami pozarządowymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla rzeczników prasowych, studentów z zakresu pracy w mediach. Współpracuje z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu w zakresie szkoleń na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Wykładowca na studiach podyplomowych PR w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

Edukacja

Zadaj pytanie

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz:

  • Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  • Prezenty i promocje na szkolenia
  • Bezpłatne materiały merytoryczne