Trenerzy

Barbara Gańcza

Certyfikowany trener II stopnia, z ponad 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych i własności intelektualnej. Od kilku lat wykładowca akademicki w Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej, realizująca wykłady z zakresu prawa ochrony danych osobowych i własności intelektualnej, również w zespołach międzynarodowych. Przedsiębiorca i praktyk biznesu, realizująca zlecenia dla firm, administracji publicznej i klientów indywidualnych. Promuje etykę w życiu osobistym i zawodowym.

Edukacja

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Ponadto absolwentka studiów podyplomowych z kierunków: pedagogika, przedsiębiorczość i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Zadaj pytanie

Doświadczenie

Od kilku lat wykładowca akademicki w Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej, realizująca wykłady z zakresu prawa ochrony danych osobowych i własności intelektualnej, również w zespołach międzynarodowych. Przedsiębiorca i praktyk biznesu, realizująca zlecenia dla firm, administracji publicznej i klientów indywidualnych. Promuje etykę w życiu osobistym i zawodowym.

Referencje

Wybitna znajomość rzeczy, przyjazny język przekazu, wysoka kultura osobista, nienaganny wygląd trenera- p.Łukasza Czabana, który sprawił, że nie boję się zaglądać do tekstu ustawy, korygował niewłaściwe nawyki lub praktyki, zmieniał sposób myślenia, zachęcał do odwagi przy realizacji zamówień. Bardzo polecam
Krystyna Flaczyk uczestniczka szkolenia Certyfikowany Kurs Zamówień Publicznych dla Początkujących

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz:

  • Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  • Prezenty i promocje na szkolenia
  • Bezpłatne materiały merytoryczne

Wpisz adres e-mail