Start > Trenerzy > Aneta Dobczyńska

Trenerzy

Aneta Dobczyńska

Doświadczenie

W 2008 roku zdała państwowy egzamin na doradcę podatkowego. Zawodowo zajmuje się zagadnieniami związanymi z podatkami i specjalizuje się w z podatku VAT oraz dochodowym od osób prawnych.

Prowadzi szkolenia z zakresu podatków dla podmiotów z różnych branż (telekomunikacji, bankowości, sektora publicznego).

Wykładowca i trener w licznych projektach z zakresu podatku VAT.

Edukacja

Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, kierunek Finanse i Bankowość oraz Studia Podyplomowe w zakresie Podatków i Prawa Podatkowego, Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim

Ukończyła czterostopniowy kurs z zakresu rachunkowości wg Międzynarodowych Standardów Rachunkowości organizowany przez Ernst & Young Szkolenia oraz zdała państwowy egzamin na doradcę podatkowego.

Umiejętności i Referencje

Doradca podatkowy o specjalizacji podatku VAT. Prowadziła na rzecz Fiat Bank Polska S.A Departamentu Finansów i Analiz oraz Centrali Banku Pekao S.A. Departamentu Podatkowego kalkulacje podatku dochodowego bieżącego i odroczonego, kalkulację podatku VAT oraz pozostałych podatków płaconych przez instytucje finansowe, sporządzała raporty oraz sprawozdania podatkowe. Przy współpracy z Polkomtel S.A. prowadzi zagadnienia związane z kalkulacją podatku dochodowego bieżącego, analizą zapisów umów, regulaminów promocji, konkursów w zakresie zgodności z przepisami prawa podatkowego, przygotowywaniem sprawozdań dotyczących obciążenia podatkowego, współpracą z audytorem, analizą skutków danej transakcji na obciążenie podatkowe, analizą obciążenia podatkowego, planowaniem podatkowe oraz bieżącą analizą przepisów podatkowych.
Przeprowadzenie szkoleń z zakresu podatków głownie VAT i podatek dochodowy od osób prawnych dla instytucji publicznych oraz firm szkoleniowych. Stała współpraca z firmą GRUPA REGIO i APEXnet Centrum Szkoleń Administracji Publicznej.

Edukacja

Zadaj pytanie

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz:

  • Najnowsze informacje o zmianach w prawie
  • Prezenty i promocje na szkolenia
  • Bezpłatne materiały merytoryczne