SZKOLENIA VOD

TEMAT

Cyberbezpieczeństwo w jednostkach publicznych

- zagrożenia i największe błędy popełniane w zakresie ochrony teleinformatycznej i jak ich uniknąć? ONLINE

CZYM SĄ SZKOLENIA VOD?


VOD (Video On Demand - wideo na żądanie) - jest to nagrany materiał szkoleniowy, który możemy odtworzyć na komputerze lub telefonie, wielokrotnie objerzeć o dowolnej porze, zatrzymywać i uruchamiać w dowolnym momencie jak film wideo. Standardowy dostęp do Szkoleń Online VOD jest na 30 dni.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU VOD W 3 KROKACH?


KROK 1

Wybierasz szkolenie w sklepie VOD

KROK 2

Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i w ciągu jednego dnia otrzymujesz dane do swojego szkolenia

KROK 3

Przez 30 dni korzystasz ze szkolenia bez ograniczeń

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

CYBERBEZPIECZEŃSTWO w jednostkach publicznych! Na specjalnie dedykowanym szkoleniu dowiesz się jakie są zagrożenia i największe błędy popełniane w zakresie ochrony teleinformatycznej. Nasz ekspert przedstawi Ci ważne mechanizmy zabezpieczeń na podstawie znanych incydentów w jednostkach publicznych. Po szkoleniu będziesz wiedział jak zadbać o ochronę kluczowych danych w Twojej instytucji.

TRENER

Paweł Jakubiak

Manager zespołu do spraw bezpieczeństwa informacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania polityk bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz zarządzania ryzykiem.

Liczba przeprowadzonych szkolen: 300
Liczba opinii o trenerze: 0

Przeprowadził szereg audytów w instytucjach o różnych profilach działalności, poczynając od jednostek administracji publicznej, a na instytucjach finansowych kończąc. Posiada certyfikat audytora ISO 27001 oraz ISO 20000. Bazując na swoim doświadczeniu stworzył aplikację AnRisk, ułatwiającą codzienną pracę z ryzykami.

PROGRAM

Panel I – monitorowanie infrastruktury – czyli cisza przed burzą.

9:00

Od włamania do wykrycia incydentu mija średnio 220 dni. W tym czasie w wielu miejscach możemy natrafić na podejrzane zachowania. Podczas tego panelu wskażemy miejsca w infrastrukturze teleinformatycznej, które warto odwiedzać, aby wykryć niepożądane działania oraz monitorować bezpieczeństwo systemów.

 

Panel II - Zarządzanie ryzykiem – sposób komunikacji z szefem oraz edukacja kadry kierowniczej.

10:30

Przepis na stworzenie funkcjonującego procesu zarządzania ryzykiem. Omówiona zostanie intuicyjna metodyka zarządzania ryzykiem oraz zostanie przeprowadzona ocena krok po kroku. Prowadzący podzieli się dobrymi praktykami z przeprowadzonych wdrożeń.


 

Panel III- Ransomware – case study oraz mechanizmy zabezpieczeń.

12:00

Na podstawie znanych incydentów w jednostkach publicznych przedstawimy mechanizmy, które powinny być zastosowane, aby zabezpieczyć się przed atakiem, a także działania, które należy podjąć po ataku.

 

Panel IV-  grzechy IT w jednostkach publicznych.

13:30

Na podstawie ostatnich 10 audytów omówione zostaną najczęściej pojawiające się słabości, spotykane w jednostkach publicznych. Zakres będzie dotyczył szkoleń, uprawnień, aktualizacji systemów, ochrony antywirusowej, nadzorowania podmiotów, którym powierzone zostały dane osobowe, logowania zdarzeń, rejestrowania incydentów, rozliczalności działań, itp.

OPINIE

Szkolenie było prowadzone w bardzo ciekawy sposób przejrzyście, bardzo rzeczowo. Prowadzący wyjaśniał w sposób skrupulatny. Jest to moje kolejne szkolenie z firmą ApexNet i jak zwykle jest bardzo profesjonalne, organizacja 10/10.

Marta Pacocha - Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny

W szkoleniu organizowanym przez firmę ApexNet uczestniczyłam po raz drugi i po raz kolejny oceniam jakość usługi bardzo wysoko zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Wysoka kultura osobista trenera.

Zbigniew Macherzyński - Teatr im. A. Mickiewicza w Częstochowie

CENA ZAWIERA

  • Aplikację mobilną z aktualną ustawą Pzp na system Android i iOS

  • 100% wiedzy bez wychodzenia z domu

  • Dostęp do EduStrefy

  • Możliwość obejrzenia szkolenia wielokrotnie

  • Certyfikat w wersji on-line

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Trener
Cena
Paweł Jakubiak
699.00 ZŁ NETTO + 23% VAT

KONTAKT

MASZ PYTANIA?
Napisz anita.marszalek@apexnet.pl lub zadzwoń na (22)2058907