Forum


Powrót podmiotowe środki dowodowe

P.

Paula .....

1

Witam,
Postępowanie krajowe:
Czy zawsze należy wzywać o podmiotowe środki dowodowe? czy jeśli w SWZ wskażę na etapie składania ofert wszystkie dokumenty, które potrzebuję to będzie to zgodne z ustawą?ewentualnie potem wzywam do uzupełnień, wyjaśnień?
Witam, Postępowanie krajowe: Czy zawsze należy wzywać o podmiotowe środki dowodowe? czy jeśli w SWZ wskażę na etapie składania ofert wszystkie dokumenty, które potrzebuję to będzie to zgodne z ustawą?ewentualnie potem wzywam do uzupełnień, wyjaśnień?
0
2023-10-20 11:18 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 1842

Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie, ale podmiotowe środki dowodowe są składane tylko przez najwyżej ocenionego, na wezwanie, a nie wraz z ofertą.
Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie, ale podmiotowe środki dowodowe są składane tylko przez najwyżej ocenionego, na wezwanie, a nie wraz z ofertą.
0
2023-10-20 11:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy