Forum


Powrót enotice2 - Ogłoszenie o zamówieniu z podziałem na części

M.

Mateusz .....

12

Cześć.
Poratujcie proszę, jak w najlepszym systemie europejskim Enotice2 w pięknym, nowoczesnym i "bardzo intuicyjnym" formularzu Ogłoszenia o zamówieniu... uzyskać możliwość podziału zamówienia na części?
Od dwóch dni nie ogarniam tego.
Unijne i krajowe wideo instrukcje są na bazie klasycznego jednoczęściowego postępowania, a już opublikowane ogłoszenia mają inną strukturę niż w czasie uzupełniania tych "cudownych" pól.
Jak w ogłoszeniu wpisywać części zamówienia?
Cześć. Poratujcie proszę, jak w najlepszym systemie europejskim Enotice2 w pięknym, nowoczesnym i "bardzo intuicyjnym" formularzu Ogłoszenia o zamówieniu... uzyskać możliwość podziału zamówienia na części? Od dwóch dni nie ogarniam tego. Unijne i krajowe wideo instrukcje są na bazie klasycznego jednoczęściowego postępowania, a już opublikowane ogłoszenia mają inną strukturę niż w czasie uzupełniania tych "cudownych" pól. Jak w ogłoszeniu wpisywać części zamówienia?
0
2023-12-29 11:05 0

A.

Anna .....

Fachowiec 388

Trzeba dodać kolejną pozycję LOT - w ogłoszeniu jednoczęściowym jest tylko LOT-1, żeby było więcej części trzeba dodać kolejne LOTy :)
Trzeba dodać kolejną pozycję LOT - w ogłoszeniu jednoczęściowym jest tylko LOT-1, żeby było więcej części trzeba dodać kolejne LOTy :)
0
2023-12-29 11:17 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy