Forum


Powrót Ważność konta - a dostęp do Forum Edustrefy

P.

Piotr .....

Fachowiec 512

Pytanie do Administracji:
Czy planowane są jakieś zmiany w utrzymaniu dostępu do forum dla osób aktywnych, którym jednak kończy się ważność ? Nie zawsze jest możliwość uczestniczyć w szkoleniach w sposób zapewniający ciągłość, a z drugiej strony udział w forum to bonus także dla innych uczestników. Jestem przykładem osoby, która udzieliła ponad 500 porad i kilkukrotnie zdobyła certyfikat TOP...
Pytanie do Administracji: Czy planowane są jakieś zmiany w utrzymaniu dostępu do forum dla osób aktywnych, którym jednak kończy się ważność ? Nie zawsze jest możliwość uczestniczyć w szkoleniach w sposób zapewniający ciągłość, a z drugiej strony udział w forum to bonus także dla innych uczestników. Jestem przykładem osoby, która udzieliła ponad 500 porad i kilkukrotnie zdobyła certyfikat TOP...
1
2017-11-02 13:33 0

AA

Administrator ApexNet

Dzień dobry Panie Piotrze,

bardzo nam miło, że korzysta Pan z forum regularnie i chętnie odpowiada na pytania innych EduStrefowiczów. Jeśli chodzi o dostępność do forum po wygaśnięciu EduStrefy- nie planowaliśmy w tej chwili takiego rozwiązania, ale przedyskutujemy pomysł przy kolejnych zmianach na portalu. W tej chwili nie mogę obiecać, że zdecydujemy się na takie rozwiązanie.

Dzień dobry Panie Piotrze, bardzo nam miło, że korzysta Pan z forum regularnie i chętnie odpowiada na pytania innych EduStrefowiczów. Jeśli chodzi o dostępność do forum po wygaśnięciu EduStrefy- nie planowaliśmy w tej chwili takiego rozwiązania, ale przedyskutujemy pomysł przy kolejnych zmianach na portalu. W tej chwili nie mogę obiecać, że zdecydujemy się na takie rozwiązanie.
0
2017-11-06 09:11 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy