Forum


Powrót Konkurs- kto pierwszy ten lepszy!

AA

Administrator ApexNet

Szanowni Państwo,

ogłaszamy konkurs dla aktywnych!

Sport i zdrowie to dla Ciebie ważna sprawa? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością? Nie ważne! Ważne, że działasz!

A my doceniamy aktywnych!

Mamy dla Was dwie karty #zdrofit z darmowym, 7 dniowym dostępem do siłowni, zajęć grupowych i sauny w Warszawie!

Co zrobić, żeby dostać kartę? Odpowiedz pod postem na pytanie:
„Co daje mi aktywność fizyczna”- 2 pierwsze odpowiedzi zgarniają karty!

Dodatkowe informacje:

  1. Karta do wykorzystania w Warszawie, dostęp do miejsc objętych promocją TUTAJ
  2. Promocja przeznaczona do osób, które nie posiadają aktywnego karnetu Zdrofit
  3. Przy skorzystaniu z karty należy zapłacić jednorazowo 1 zł.
Szanowni Państwo, ogłaszamy konkurs dla aktywnych! <strong>Sport i zdrowie to dla Ciebie ważna sprawa? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością? Nie ważne! Ważne, że działasz!</strong> <strong>A my doceniamy aktywnych!</strong> Mamy dla Was dwie karty #zdrofit z darmowym, 7 dniowym dostępem do siłowni, zajęć grupowych i sauny w Warszawie! Co zrobić, żeby dostać kartę? Odpowiedz pod postem na pytanie: "Co daje mi aktywność fizyczna"- 2 pierwsze odpowiedzi zgarniają karty! <a href="http://edustrefa.apexnet.com.pl/wp-content/uploads/2017/11/aaaa.png"><img class="alignnone size-medium wp-image-2229" src="http://edustrefa.apexnet.com.pl/wp-content/uploads/2017/11/aaaa-300x224.png" alt="" width="300" height="224" /></a> Dodatkowe informacje: <ol> <li>Karta do wykorzystania w Warszawie, dostęp do miejsc objętych promocją <strong><a href="https://zdrofit.pl/">TUTAJ</a></strong></li> <li>Promocja przeznaczona do osób, które nie posiadają aktywnego karnetu Zdrofit</li> <li>Przy skorzystaniu z karty należy zapłacić jednorazowo 1 zł.</li> </ol>
0
2017-11-17 09:23 0

E.

Ewelina .....

0

Dla mnie aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Dale mi wolność! Jak tylko mam czasu wskakuję w strój sportowy i biegiem na siłownię ;) Pozdrawiam!
Dla mnie aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Dale mi wolność! Jak tylko mam czasu wskakuję w strój sportowy i biegiem na siłownię ;) Pozdrawiam!
1
2017-11-17 11:45 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy