Forum


Powrót Podziękowania dla XXV Studium Zamówień Publicznych

KF

Krzysztof Flis

0

Witam
Chciałbym podziękować organizatorom studium, wykładowcom oraz uczestnikom XXV Studium Zamówień Publicznych. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, w którym brałem udział. Zarówno poziom merytoryczny, sposób prezentacji wiedzy, jak i organizacja kursu stały na wysokim poziomie. Bardzo żałuję, iż na ostatnim zjeździe (z powodu choroby) nie miałem tej przyjemności, aby osobiście Wam podziękować i życzyć Każdemu z osobna spełnienia zawodowego. Dlatego też robię to za pośrednictwem forum. Dziękuję Wam bardzo.
Pozdrawiam
Krzysztof Flis
PS.
Za urozmaicenie czasu w trakcie zjazdów szczególne podziękowania dla Ewy, Marty i Agnieszki :). Do zobaczenia.
Witam Chciałbym podziękować organizatorom studium, wykładowcom oraz uczestnikom XXV Studium Zamówień Publicznych. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, w którym brałem udział. Zarówno poziom merytoryczny, sposób prezentacji wiedzy, jak i organizacja kursu stały na wysokim poziomie. Bardzo żałuję, iż na ostatnim zjeździe (z powodu choroby) nie miałem tej przyjemności, aby osobiście Wam podziękować i życzyć Każdemu z osobna spełnienia zawodowego. Dlatego też robię to za pośrednictwem forum. Dziękuję Wam bardzo. Pozdrawiam Krzysztof Flis PS. Za urozmaicenie czasu w trakcie zjazdów szczególne podziękowania dla Ewy, Marty i Agnieszki :). Do zobaczenia.
0
2017-12-18 13:28 0

AA

Administrator ApexNet

Przemiła opinia Panie Krzysztofie, bardzo nam miło 🙂 W imieniu organizatorów i ekspertów prowadzących serdecznie dziękuję 🙂

Przemiła opinia Panie Krzysztofie, bardzo nam miło :) W imieniu organizatorów i ekspertów prowadzących serdecznie dziękuję :)
0
2017-12-19 09:10 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy