Forum


Powrót STUDIUM ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

J.

Jacek .....

Fachowiec 1522

Ciekaw jestem opinii uczestników wcześniejszych edycji Studium Zamówień Publicznych.
Ciekaw jestem opinii uczestników wcześniejszych edycji Studium Zamówień Publicznych.
0
2016-02-19 20:11 0

AA

Administrator ApexNet

My również chętnie poczytamy opinie, a tymczasem dzielimy się opinia, którą przesłała nam jedna z uczestniczek, Pani Daria, z Gminy Sztum 🙂

Chciałabym  podziękować i przekazać wyrazy uznania za organizację studium  zamówień publicznych, które się (niestety 🙂 właśnie zakończyło.

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam się tak wiele nauczyć. Warto było spędzić tyle godzin w pociągu, by dojechać na tak ciekawe i solidnie prowadzone zajęcia. Składam również podziękowania Pani i Pani koleżankom, rzadko się zdarza, by słuchacze byli otoczeni tak troskliwą i profesjonalną opieką.

Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z Państwa oferty.

My również chętnie poczytamy opinie, a tymczasem dzielimy się opinia, którą przesłała nam jedna z uczestniczek, Pani Daria, z Gminy Sztum :) <em>Chciałabym  podziękować i przekazać wyrazy uznania za organizację studium  zamówień publicznych, które się (niestety </em><em>:) właśnie zakończyło. </em> <em>Jestem bardzo zadowolona, że mogłam się tak wiele nauczyć. Warto było spędzić tyle godzin w pociągu, by dojechać na tak ciekawe i solidnie prowadzone zajęcia. Składam również podziękowania Pani i Pani koleżankom, rzadko się zdarza, by słuchacze byli otoczeni tak troskliwą i profesjonalną opieką.</em> <em>Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z Państwa oferty.</em>
0
2016-02-22 07:52 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy