Forum


Powrót szkolenia e-learningowe

E.

Edyta .....

2

Czy przewidują Państwo wprowadzenie szkoleń e-learningowych? Szczególnie interesuje mnie tematyka zamówień publicznych, ale nie zawsze mam czas, żeby wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym. Pozdrawiam
Czy przewidują Państwo wprowadzenie szkoleń e-learningowych? Szczególnie interesuje mnie tematyka zamówień publicznych, ale nie zawsze mam czas, żeby wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym. Pozdrawiam
1
2018-05-22 13:49 0

AA

Administrator ApexNet

Szanowna Pani,

w tym roku przewidujemy na pewno min. 2 webinary z zamówień publicznych. Najbliższy już bardzo niedługo. Jeśli chodzi o szkolenia on-line również mamy takie w planach, ale tutaj w tej chwili nie podam dokładnej daty oraz czy uda się już w tym roku.

Szanowna Pani, w tym roku przewidujemy na pewno min. 2 webinary z zamówień publicznych. Najbliższy już bardzo niedługo. Jeśli chodzi o szkolenia on-line również mamy takie w planach, ale tutaj w tej chwili nie podam dokładnej daty oraz czy uda się już w tym roku.
0
2018-05-23 09:35 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy