Forum


Powrót DO ADMINISTRATORA

H.

Hubert .....

24

Witam,
czy byłaby możliwość ustawienia, aby wątki ,,najświeższe\" (tam, gdzie udzielane są nowe odpowiedzi/komentarze) były przesuwane na pierwszą stronę forum ? Tak, aby każdy widział te wątki, które są najaktualniejsze, a nie musiał szukać na kolejnych stronach.
Pozdrawiam.
Witam, czy byłaby możliwość ustawienia, aby wątki ,,najświeższe\" (tam, gdzie udzielane są nowe odpowiedzi/komentarze) były przesuwane na pierwszą stronę forum ? Tak, aby każdy widział te wątki, które są najaktualniejsze, a nie musiał szukać na kolejnych stronach. Pozdrawiam.
1
2016-09-07 10:50 0

M.

Mariusz .....

14

Już kiedyś poruszałem ten temat u admina i usłyszałem, że trwają prace nad modernizacją forum, także ja cierpliwie czekam :) ale może admin ma jakieś nowe wieści w tej sprawie :) No i tutaj od razu można wspomnieć, żeby też pojawiła się zakładka na tzw "technikalia" żeby nie zaśmiecać tematów fachowych :)
Już kiedyś poruszałem ten temat u admina i usłyszałem, że trwają prace nad modernizacją forum, także ja cierpliwie czekam :) ale może admin ma jakieś nowe wieści w tej sprawie :) No i tutaj od razu można wspomnieć, żeby też pojawiła się zakładka na tzw "technikalia" żeby nie zaśmiecać tematów fachowych :)
0
2016-09-08 06:01 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy