Forum


Powrót nazewnictwo wątków przez użytkowników, zbyt mało szczegółowe

M.

Mariusz .....

14

Czy pozostali zgadzają się, że nazewnictwo wątków jest często mało precyzyjne przez użytkowników? Żeby nie przedłużać...przykłady z działu "organizacja" i wątki nazwane "pytanie do eksperta". Z całym szacunkiem, jeśli organizacja, to raczej pewne, że admin jest tam na bieżąco, więc wystarczy dodać słowo "klucz" do nazwy wątku i już będzie można znaleźć to w wyszukiwarce, a tak mamy kilka, kilkanaście wątków i be wejścia w wątek nie jesteśmy stanie się rozeznać wstępnie.
Czy pozostali zgadzają się, że nazewnictwo wątków jest często mało precyzyjne przez użytkowników? Żeby nie przedłużać...przykłady z działu "organizacja" i wątki nazwane "pytanie do eksperta". Z całym szacunkiem, jeśli organizacja, to raczej pewne, że admin jest tam na bieżąco, więc wystarczy dodać słowo "klucz" do nazwy wątku i już będzie można znaleźć to w wyszukiwarce, a tak mamy kilka, kilkanaście wątków i be wejścia w wątek nie jesteśmy stanie się rozeznać wstępnie.
0
2019-09-13 09:30 0

AA

Administrator ApexNet

Panie Mariuszu,

użytkownicy dodają takie tytuły jakie chcą, ja nie mam na to wpływu. Pytanie do eksperta dotyczyło kwestii technicznej, a nie merytorycznego pytania do eksperta, więc prawidłowo znajduje się w wątku dotyczącym organizacji. Jeśli w sekcji dotyczącej merytoryki znajdzie się jakaś kwestia organizacyjna, to od razu przekładam do odpowiedniego wątku. Ale chyba nigdy nie zdarzyło się, żeby w wątku organizacyjnym było coś merytorycznego, więc wydaje się, że forum działa prawidłowo 🙂

 

Panie Mariuszu, użytkownicy dodają takie tytuły jakie chcą, ja nie mam na to wpływu. Pytanie do eksperta dotyczyło kwestii technicznej, a nie merytorycznego pytania do eksperta, więc prawidłowo znajduje się w wątku dotyczącym organizacji. Jeśli w sekcji dotyczącej merytoryki znajdzie się jakaś kwestia organizacyjna, to od razu przekładam do odpowiedniego wątku. Ale chyba nigdy nie zdarzyło się, żeby w wątku organizacyjnym było coś merytorycznego, więc wydaje się, że forum działa prawidłowo :)  
0
2019-09-16 09:00 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy