Forum


Powrót Klauzula RODO w ogłoszeniu o zamówieniu

K.

Katarzyna .....

26

Czy umieszczacie w ogłoszeniach o zamówienie (klasyczne, unijne) klauzuli informacyjnej z art. 13 13 RODO?
Czy umieszczacie w ogłoszeniach o zamówienie (klasyczne, unijne) klauzuli informacyjnej z art. 13 13 RODO?
0
2020-02-13 12:12 0

K.

Katarzyna .....

26

Zgodnie ze wskazówkami UZP, klauzulę zamawiający powinien zamieścić w treści ogłoszenia o zamówieniu w trybach udzielenia zamówienia publicznego, w których w momencie wszczęcia postępwania SIWZ nie jest jeszcze udostępniona wykonawcom.

W moim przypadku postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, dlatego też nie muszę umieszczać klauzuli w ogłoszeniu o zamówieniu.
Zgodnie ze wskazówkami UZP, klauzulę zamawiający powinien zamieścić w treści ogłoszenia o zamówieniu w trybach udzielenia zamówienia publicznego, w których w momencie wszczęcia postępwania SIWZ nie jest jeszcze udostępniona wykonawcom. W moim przypadku postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, dlatego też nie muszę umieszczać klauzuli w ogłoszeniu o zamówieniu.
0
2020-02-13 13:33 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy