Forum


Powrót Kryterium oceny ofert

EK

Ewelina Kołodziejska

3

W SIWZ podaliśmy jako drugie kryterium oceny ofert: wartość opałową ekogroszku (wymagana minimalna 26 MJ/kg). Wpisaliśmy również, że w przypadku nie wpisania w ofercie wartości opałowej, taka oferta zostanie odrzucona. Jeden z oferentów wpisał wartość opałową: 26 - 28 MJ/kg. I tu pojawia się problem.

Przepraszam w złym dziale napisałam :(

Czy powinniśmy odrzucić taką ofertę na podstawie art. 89 ust. 1 pkt. 2 czy też do oceny ofert przyjąć wartość 26 MJ/kg?
W SIWZ podaliśmy jako drugie kryterium oceny ofert: wartość opałową ekogroszku (wymagana minimalna 26 MJ/kg). Wpisaliśmy również, że w przypadku nie wpisania w ofercie wartości opałowej, taka oferta zostanie odrzucona. Jeden z oferentów wpisał wartość opałową: 26 - 28 MJ/kg. I tu pojawia się problem. Przepraszam w złym dziale napisałam :( Czy powinniśmy odrzucić taką ofertę na podstawie art. 89 ust. 1 pkt. 2 czy też do oceny ofert przyjąć wartość 26 MJ/kg?
0
2020-11-06 11:03 0

A.

Aneta .....

Fachowiec 115

Ile jest ofert ? Ja bym poprosiła o wyjaśneinie i przyjeła ofertę, lub tez przyjąc 26 - minimum
Odrzucenie niestety wg mnie nie wchodzi w grę.
Ile jest ofert ? Ja bym poprosiła o wyjaśneinie i przyjeła ofertę, lub tez przyjąc 26 - minimum Odrzucenie niestety wg mnie nie wchodzi w grę.
0
2020-11-16 13:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy