Forum


Powrót Pytanie do Administratora

G.

Grażyna .....

1

Już niebawem kończy mi się dostęp do EDUstrefy. Mam ponad 5000 APEXmonet. Co z nimi będzie?
Już niebawem kończy mi się dostęp do EDUstrefy. Mam ponad 5000 APEXmonet. Co z nimi będzie?
1
2016-12-13 10:27 0

AA

Administrator ApexNet

Szanowna Pani,

dostęp do EduStrefy wygaśnie i nie będzie możliwości zalogowania, ale ApexMonety pozostaną. Jeśli w przyszłości weźmie Pani udział w szkoleniu to dostanie Pani dostęp do tego samego konta i możliwość wykorzystania dotychczas zebranych ApexMonet 🙂

 

Bardzo proszę o korzystanie z istniejących już wątków dot. uwag/pytań do Administratora. W tej chwili są już 3 o tej samej tematyce.

Szanowna Pani, dostęp do EduStrefy wygaśnie i nie będzie możliwości zalogowania, ale ApexMonety pozostaną. Jeśli w przyszłości weźmie Pani udział w szkoleniu to dostanie Pani dostęp do tego samego konta i możliwość wykorzystania dotychczas zebranych ApexMonet :)   Bardzo proszę o korzystanie z istniejących już wątków dot. uwag/pytań do Administratora. W tej chwili są już 3 o tej samej tematyce.
0
2016-12-13 11:34 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy