Forum


Powrót pytanie

R.

Renata .....

0

W jakim terminie mogę liczyć na odpowiedź Eksperta :) Czy pojawią się jeszcze jakieś dodatkowe materiały dotyczące sporządzania sprawozdań rocznych ? Pozdrawiam Renata
W jakim terminie mogę liczyć na odpowiedź Eksperta :) Czy pojawią się jeszcze jakieś dodatkowe materiały dotyczące sporządzania sprawozdań rocznych ? Pozdrawiam Renata
1
2017-01-25 12:20 0

AA

Administrator ApexNet

Szanowna Pani,

w ten piątek wypuszczamy Plan Postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w 2017 roku, a później … niespodzianka 🙂

Jeśli chodzi o pytanie do Eksperta to widzę, że mamy jakiś błąd w panelu bo w tym tygodniu nie dostałam żadnych pytań od Państwa, a widzę u Pani na profilu, że zadała Pani. W takim razie zgłaszam sprawę do informatyków, przepraszam za chwilowe opóźnienie.

Szanowna Pani, w ten piątek wypuszczamy Plan Postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w 2017 roku, a później ... niespodzianka :) Jeśli chodzi o pytanie do Eksperta to widzę, że mamy jakiś błąd w panelu bo w tym tygodniu nie dostałam żadnych pytań od Państwa, a widzę u Pani na profilu, że zadała Pani. W takim razie zgłaszam sprawę do informatyków, przepraszam za chwilowe opóźnienie.
0
2017-01-25 12:45 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy