Forum


Powrót Studium Apex Net

P.

Patrycja .....

Fachowiec 107

Dzień dobry,
Zastanawiam się nad Studium z Apex Net od marca. Ktoś kończył, polecacie? Jestem początkująca w zamówieniach wobec tego, nie jestem do końca przekonana czy wybrać studium czy studia podyplomowe. Zależy mi na tym, aby uzyskać podstawową i rzetelną wiedzę by móc sukcesywnie ją poglębiać.
Dzień dobry, Zastanawiam się nad Studium z Apex Net od marca. Ktoś kończył, polecacie? Jestem początkująca w zamówieniach wobec tego, nie jestem do końca przekonana czy wybrać studium czy studia podyplomowe. Zależy mi na tym, aby uzyskać podstawową i rzetelną wiedzę by móc sukcesywnie ją poglębiać.
0
2022-02-03 07:46 0

A.

Anita .....

0

Ja szczerze polecam. W prawdzie uczestniczyłam już kilka lat temu, ale wtedy bardzo dużo się tam nauczyłam, przede wszystkim dlatego, że jest kilku trenerów i poruszanych jest wiele kwestii, czasem dwa razy te same, ale z nieco innym spojrzeniem, więc uczą jeszcze więcej. Wtedy byłam jeszcze początkująca i dużo mi dały te zajęcia, ale myślę, ze dzisiaj mimo większego zaawansowania też byłby dla mnie bardzo pomocne
Ja szczerze polecam. W prawdzie uczestniczyłam już kilka lat temu, ale wtedy bardzo dużo się tam nauczyłam, przede wszystkim dlatego, że jest kilku trenerów i poruszanych jest wiele kwestii, czasem dwa razy te same, ale z nieco innym spojrzeniem, więc uczą jeszcze więcej. Wtedy byłam jeszcze początkująca i dużo mi dały te zajęcia, ale myślę, ze dzisiaj mimo większego zaawansowania też byłby dla mnie bardzo pomocne
0
2022-02-04 08:50 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy