Forum


Powrót Pytania do eksperta - dopuszczalna ilość znaków

M.

Mariusz .....

14

Jako, że po raz pierwszy skorzystałem z możliwości zadania pytania do eksperta, chciałem zapytać czy jest szansa na zwiększenie ilości znaków w zadawanym pytaniu? Ja rozumiem, ze chodzi o to, żeby ta funkcja nie przerodziła się w prawie, że darmowe doradztwo prawne, ale naprawdę jest ciężko zadać nawet ogólne pytanie w ilości 600 znaków (same spacje, znaki interpunkcyjne stanowią od 10 do 15% treści). Określenia numeru DZ. U. już trochę zajmują, nie wspominając o nazwach ustaw lub rozporządzeń. Wiadomo, w miarę możliwości pisze się skrótami, ale no żeby też ekspert miał możliwość swobodnego i zrozumiałego odczytu. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku :)
Jako, że po raz pierwszy skorzystałem z możliwości zadania pytania do eksperta, chciałem zapytać czy jest szansa na zwiększenie ilości znaków w zadawanym pytaniu? Ja rozumiem, ze chodzi o to, żeby ta funkcja nie przerodziła się w prawie, że darmowe doradztwo prawne, ale naprawdę jest ciężko zadać nawet ogólne pytanie w ilości 600 znaków (same spacje, znaki interpunkcyjne stanowią od 10 do 15% treści). Określenia numeru DZ. U. już trochę zajmują, nie wspominając o nazwach ustaw lub rozporządzeń. Wiadomo, w miarę możliwości pisze się skrótami, ale no żeby też ekspert miał możliwość swobodnego i zrozumiałego odczytu. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku :)
1
2017-03-06 09:18 0

AA

Administrator ApexNet

Witam serdecznie Panie Mariuszu,

rozumiem oczywiście, że zdecydowanie wygodniej byłoby gdyby max. ilość znaków była większa, natomiast niestety w dalszym ciągu obserwuję- mimo odpowiednich zapisów w instrukcji wysyłania pytania, że w jednym pytaniu zadawane jest kilka. Takich sytuacji staraliśmy się uniknąć ustawiając ograniczenia w ilości znaków.

Witam serdecznie Panie Mariuszu, rozumiem oczywiście, że zdecydowanie wygodniej byłoby gdyby max. ilość znaków była większa, natomiast niestety w dalszym ciągu obserwuję- mimo odpowiednich zapisów w instrukcji wysyłania pytania, że w jednym pytaniu zadawane jest kilka. Takich sytuacji staraliśmy się uniknąć ustawiając ograniczenia w ilości znaków.
0
2017-03-06 09:36 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy