Forum


Powrót dot. usług dystrybucyjnych - wolna ręka

N.

Natalia .....

3

Witam,
mam pytanie dotyczące opisu FV i podstaw prawnych
Chodzi o np. umowę na dystrybucję gazu czy energii el. Wiadomo dystrybutor odgórnie przypisany do regionu. Umowy zawarte kilka lat wcześniej jako zamówienia z wolnej ręki.
Pytanie czy opisywać, że podstawa prawna to np. art. 67 ustawy pzp z 2004 r czy podać aktualny art. 215 ustawy z 2019r. ?
Czy podając 2019r. nie będzie to błąd skoro umowa była zawarta w oparciu o stare przepisy?
Na biurach podawczych nikt nie ma wiedzy na temat tego czy akurat ta umowa jest wg. starej ustawy i nabijają pieczątki z nowymi przepisami
Witam, mam pytanie dotyczące opisu FV i podstaw prawnych Chodzi o np. umowę na dystrybucję gazu czy energii el. Wiadomo dystrybutor odgórnie przypisany do regionu. Umowy zawarte kilka lat wcześniej jako zamówienia z wolnej ręki. Pytanie czy opisywać, że podstawa prawna to np. art. 67 ustawy pzp z 2004 r czy podać aktualny art. 215 ustawy z 2019r. ? Czy podając 2019r. nie będzie to błąd skoro umowa była zawarta w oparciu o stare przepisy? Na biurach podawczych nikt nie ma wiedzy na temat tego czy akurat ta umowa jest wg. starej ustawy i nabijają pieczątki z nowymi przepisami
0
2022-09-29 13:15 0

A.

Anna .....

Fachowiec 428

powinna być stara ustawa. Jeżeli na biurach podawczych nie mają wiedzy to dlaczego to oni opisują faktury?!
powinna być stara ustawa. Jeżeli na biurach podawczych nie mają wiedzy to dlaczego to oni opisują faktury?!
0
2022-09-29 14:54 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy