Forum


Powrót Jak prawidłowo złożyć ofertę i wypełnić jednolity dokument zamówienia (JEDZ) po nowelizacji PZP Praktyczne ujęcia Prawa zamówień publicznych dla wykonawców. 2016-06-23 Warszawa

KM

Kamil Marciniak

0

Dobre szkolenie, ekspert bardzo dobrze przygotowany, ciekawe materiały. polecam
Dobre szkolenie, ekspert bardzo dobrze przygotowany, ciekawe materiały. polecam
0
2016-06-27 07:19 0

NA.

Natalia A. .....

41

Kolejne szkolenie w ostatnim okresie na którym byłam a prowadzone przez p. Łukasza. Ogromna wiedza, prosty i zrozumiały przekaz, dobry kontakt ze słuchaczami, szkolenie na wysokim poziomie. Ćwiczenie dot. JEDZ – super.
To szkolenie jak i wcześniejsze najbardziej poukładało mi wiedzę na temat nowelizacji i JEDZ.
Pan Łukasz , jak to w pewnej reklamie się mówi, może śmiało powiedzieć : brawo JA.
Szkolenia naprawdę rewelacyjne.
Kolejne szkolenie w ostatnim okresie na którym byłam a prowadzone przez p. Łukasza. Ogromna wiedza, prosty i zrozumiały przekaz, dobry kontakt ze słuchaczami, szkolenie na wysokim poziomie. Ćwiczenie dot. JEDZ – super. To szkolenie jak i wcześniejsze najbardziej poukładało mi wiedzę na temat nowelizacji i JEDZ. Pan Łukasz , jak to w pewnej reklamie się mówi, może śmiało powiedzieć : brawo JA. Szkolenia naprawdę rewelacyjne.
1
2016-07-22 13:28 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy