Forum


Powrót Praktyka stosowania zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne w świetle nowelizacji 2016-06-30 Warszawa

JW

Jarosław Wójcik

0

Pani Irena Skubiszak-Kalinowska na prawdę prowadzi świetne szkolenia. Z całą świadomością mogę polecić tego właśnie eksperta
Pani Irena Skubiszak-Kalinowska na prawdę prowadzi świetne szkolenia. Z całą świadomością mogę polecić tego właśnie eksperta
0
2016-07-04 07:41 0

NA.

Natalia A. .....

41

Pierwszy raz brałam udział w szkoleniu prowadzonym przez p. Irenę Skubiszak-Kalinowską
i jestem pod dużym wrażeniem . Pani Irena sama w sobie obdarzona mocą pozytywnej energii : ) , w sposób prosty i zrozumiały potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę. Po prostu chce się słuchać.
Szkolenie okraszone przykładami, praktycznymi radami, a przygotowany przez Wykładowcę materiał szkoleniowy – rewelacyjny.
Pierwszy raz brałam udział w szkoleniu prowadzonym przez p. Irenę Skubiszak-Kalinowską i jestem pod dużym wrażeniem . Pani Irena sama w sobie obdarzona mocą pozytywnej energii : ) , w sposób prosty i zrozumiały potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę. Po prostu chce się słuchać. Szkolenie okraszone przykładami, praktycznymi radami, a przygotowany przez Wykładowcę materiał szkoleniowy – rewelacyjny.
1
2016-07-22 13:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy