Forum


Powrót Kompleksowe szkolenie praktyczne - co polecacie

J.

Joanna .....

4

Które z propozycji szkoleniowych Apex Net proponujecie osobie która jest jedyną osobą w jednostce zajmującą się zamówieniami publicznymi o niespełna rocznym doświadczeniu.
Chodzi mi o jak najbardziej praktyczne i kompleksowe szkolenie, poparte przykładami - dla osoby nie całkiem początkującej ale jednak na początku swojej drogi.
Które z propozycji szkoleniowych Apex Net proponujecie osobie która jest jedyną osobą w jednostce zajmującą się zamówieniami publicznymi o niespełna rocznym doświadczeniu. Chodzi mi o jak najbardziej praktyczne i kompleksowe szkolenie, poparte przykładami - dla osoby nie całkiem początkującej ale jednak na początku swojej drogi.
0
2023-05-26 14:00 0

A.

Aleksandra .....

86

Polecam szkolenia Iwony Holki oraz Wiolety Bajdy, wszystkie szkolenia są dobre, ale po pewnym czasie mam ulubionych prowadzących :)
Polecam szkolenia Iwony Holki oraz Wiolety Bajdy, wszystkie szkolenia są dobre, ale po pewnym czasie mam ulubionych prowadzących :)
0
2023-06-13 08:54 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy