Opinie o Edustrefie


Dziękujemy! Otrzymaliśmy już 95 opinii o EduStrefie
Cenne źródło informacji. Dla mnie opieka po szkoleniu jest na tyle ważna, że zawsze korzystam ze szkoleń apexnet, bo inne firmy nie oferują takiej, albo w wąskim zakresie. A w edustrefie mam tyle nowości, że nigdy się nie nudzę :)
Andżelika
Chciałem ocenić portal EduStrefa bardzo pozytywnie. Szczególnie cenię sobie możliwość zadawania pytań do ekspertów w razie problemów.
Marcin Wojciechowski
Korzystam z EduStrefu już drugi rok i jestem bardzo zadowolona, że mam wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. A jak szukam szkoleń to korzystam zawsze z ofert APEX
Diana X
Edustrefa to cenne źródło informacji, wykfalifikowani Eksperci. Często jestem gościem Edusterfy dzięki temu jestem na bieżąco z wszystkimi zmianami w ustawie PZP oraz mam możliwość rozwiać wątpliwości związane z interpretacją przepisów. POLECAM
Anna B.
Edustrefa to jak przyjaciel na którego zawsze można liczyć. Pełna wiedzy z możliwością zadawania pytań do naszych profesjonalnych ekspertów.
Elżbieta Podsiadły
EduStrefa to bardzo cenny portal, zwłaszcza dla osób na codzień zajmujących się przetargami. Dzięki niej każdy z użykowników jest na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach, jeżeli ma jakiś problem może skorzystać z możliwości konsultacji z ekspertem, lub po prostu poradzić się innych użytkowników na forum. Do tego z wiedzy zawartej w EduStrefie można skorzystać w każdej chwili (na forum wątki nie przepadają więc zawsze można do nich wrócić, zapisy chatu z ekspertem są dostępne w ebookach itp.). Dodatkowo cała EduStrefa pod względem graficzno-stylistycznym jest przyjazna użytkownikowi :)
Małgorzata P.
Na różne szkolenia nie często się chodzi, bo choć jest potrzeba, to Szef się nie godzi. Tu więc Edustrefa mi skórę ratuje - gdy mam wątpliwości po forum surfuję :) A gdy sprawa trudna, wręcz niesamowita, za apexmonety Ekspertów się pytam. Pomysł ApexNetu był nader udany. Za tą Edustrefę Go wszyscy kochamy :)
Joanna Jakubowska
EDUSTREFA to bogate źródło informacji. Często korzystam z opinii ekspertów jak również innych użytkowników. Dzięki portalowi jestem na bieżąco a wysyłane powiadomienia motywują do zerknięcia co nowego się pojawiło.
Aneta S.
Genialne narzędzie do zdobywania wiedzy i konsultacji z innymi użytkownikami/ekspertami. W branży jestem od niedawna i nie ukrywam że możliwość konsultowania problemów w dość zamkniętej grupie użytkowników z bogatszym doświadczeniem i z ekspertami jest bardzo cenna,
Piotr
Bardzo czytelny i pomocny portal. Poczatkowo podchodziłam sceptycznie do tej formy informacji i kształcenia - teraz zaglądam tu prawie codziennie . Zawsze znajdę coś interesujacego.
Anna