MOJE WYNIKI:
ZEBRANE APEXMONETY: 0
OTRZYMANE UŚMIECHY: 0
MIEJSCE W RANKINGU: 0
KONTO WYGAŚNIE ZA: 0
Pusto u Ciebie? Sprawdź, w jaki sposób zdobyć dostęp.

Materiały Szkoleniowe

Ostatnio opublikowany: [WEBINAR] Jak udzielać zamówień bagatelnych zapobiegając ryzyku naruszeni...

Zaloguj się i sprawdź 79 materiałów
lub korzystaj z 15 dostępnych bez logowania.

Forum

Ostatnio dodany post: oświadczenie o akceptacji warunków SIWZ

Zaloguj się i weź udział w 6363 dyskusjach lub czytaj fragmenty rozmów bez logowania.

Wzory Dokumentów

Ostatnio opublikowany: Zażalenie na koszty postępowania skargowego

Zaloguj się i korzystaj z 72 wzorów lub
sprawdź 23 wzory dostępne bez logowania.

Ebooki

Ostatnio opublikowany: Informator Urzędu Zamówień Publicznych cz. 1/2020

Zaloguj się i sprawdź 178 ebooków
lub korzystaj z 45 dostępnych bez logowania.

Filmy

Ostatnio opublikowany: Jak zarządzać zespołem rozproszonym w sytuacji kryzysowej bez stresu?

Zaloguj się i oglądaj 30 nagrań lub
sprawdź 21 dostępnych bez logowania.

Ustawa

Ostatnio opublikowany: Aktualizacja przepisów 2020-03-01 r.

Korzystaj z aktualnej ustawy
Prawo zamówień publicznych

Testy i Certyfikaty

Ostatnio opublikowany: Czy jesteś gotowy na elektronizację zamówień publicznych?

Zaloguj się, rozwiąż 1 testów
i odbierz certyfikaty.

Czat z Ekspertami

Najbliższy czat: Brak najbliższych czatów.

Zaloguj się i weź udział
w najbliższym czacie

OPINIE

  • Żywy portal, z ciekawymi opiniami na forum. Takie opinie dotyczące realnych zdarzeń są zawsze ciekawe i pouczające.
  • Edustrefa jest: jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna, niezestąpiona, niezbędna itd, itp. :)
  • EduStrefa jest bardzo przydatnym narzędziem w pracy, jeśli mam jakieś wątpliwości szukam odpowiedzi na moje pytania na forum oraz w materiałach, które są dostępne :)
  • EduStrefa to świetne narzędzie pomagające poruszać się w obszarze Zamówień Publicznych. Przez kilka lat korzystania, dzięki Edustrefie nie przegapiłem zmian w PZP. Wielokrotnie tutaj właśnie rozwiewałem wątpliwości podczas prowadzenia postępowań. Narzędzia w postaci forum, porad ekspertów czy możliwości zadawania indywidualnych pytań są niezastąpione.
  • Wszystko, co może się przydać zamawiaczowi jest w jednym miejscu, zawsze pod ręką. Super :)

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, A OTRZYMASZ:

najnowsze informacje o zmianach w prawie informacje o nowościach w EduStrefie prezenty i promocje na szkolenia.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPISANIE DO NEWSLETTERA

Jaka tematyka Cię interesuje?

ApexNet to firma, która wyróżnia się na polskim rynku nie tylko wysoką jakością oferowanych szkoleń, ale również wsparciem, jakie zapewnia wszystkim swoim kursantom w późniejszym okresie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przyswojenie wiedzy na odpowiednim poziomie wymaga znacznie większego nakładu pracy niż jedynie udział w danym kursie. Niezwykle istotne jest to, jak następnie wykorzystasz otrzymane informacje, czy je prawidłowo utrwalisz oraz czy będziesz pogłębiać zakres swojej wiedzy. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy EduStrefę! Jest to platforma online, która zapewnia opiekę merytoryczną z zakresu szkolenia z prawa zamówień publicznych, w którym brałeś udział. Co ważne, dostęp do serwisu jest całkowicie bezpłatny przez cały rok od dnia udziału w kursie ApexNet. Dołącz do nas!

Dołącz do społeczności specjalistów z zakresu PZP

Chcesz wiedzieć jakie benefity czekają na Ciebie po zalogowaniu się do EduStrefy? Śpieszymy z wyjaśnieniami! Przede wszystkim, otrzymasz rozległe materiały szkoleniowe PZP - zarówno ze swojego kursu, jak i innych dostępnych szkoleń Będziesz mógł również skorzystać ze specjalistycznych ebooków, które zostały poparte orzecznictwem. Na stronie znajdziesz oczywiście najnowsze ustawy i rozporządzenia, którymi powinieneś się kierować, a swoją wiedzę z zakresu zamówień publicznych możesz pogłębiać dzięki różnorodnym webinarom oraz kursom online. Uzyskasz również dostęp do naszego forum, gdzie inni uczestnicy szkoleń i specjaliści w dziedzinie prawa zamówień publicznych wymieniają się swoją wiedzą. To niezwykle inspirujące miejsce, w którym do tej pory przeprowadzono ponad 5 tysięcy różnych dyskusji. Z pewnością znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Oczywiście każdy z użytkowników ma również możliwość kontaktu z Ekspertami ApexNet, np. poprzez czat na żywo. Porady ekspertów PZP znajdziesz także w dedykowanej zakładce na stronie.

Prawo zamówień publicznych - skrypty i najważniejsze informacje

W przypadku tematyki zamówień publicznych szkolenia online, które są dostępne na platformie EduStrefa, dają dodatkowe możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania kolejnych certyfikatów. Pamiętaj, że Twoja aktywność w serwisie nie pozostanie niezauważona! Wręcz przeciwnie - w każdym miesiącu dla najaktywniejszych użytkowników przygotowujemy atrakcyjne nagrody, m.in. przedłużenie dostępu do platformy o 1, 2 lub 3 miesiące. Wszystkie aktywności, jakich dokonujesz w serwisie są nagradzane ApexMonetami. To waluta, którą możesz zamienić na cenne przywileje - możliwość zadania pytania Ekspertowi ApexNet, dostęp do kolejnych filmów szkoleniowych online, a także zniżki na tradycyjne kursy. Masz pytania dotyczące naszego portalu lub jego poszczególnych funkcji? Skontaktuj się z nami - chętnie wyjaśnimy wszelkie kwestie i pomożemy Ci jak najlepiej wykorzystać potencjał oferowany przez EduStrefę! Zapraszamy!