CZYM JEST EDUSTREFA?

Jest to miejsce, do którego dostęp mają wyłącznie uczestnicy szkoleń ApexNet. EduStrefa zapewnia opiekę merytoryczną z zakresu szkolenia, w którym brałeś udział, przez cały rok od dnia uczestnictwa w szkoleniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?


Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera
lub sprawdź najbliższe terminy teraz
Uruchom ponownieCZĘŚĆ MATERIAŁÓW OTWARTA DLA WSZYSTKICHZanim zagościsz u nas na stałe przetestuj, co czeka Cię po zalogowaniu. Możesz sprawdzić większość zakładek i zapoznać się z częścią bonusów. Sprawdzisz funkcjonowanie forum i przeczytasz część porad od ekspertów.

Wersja zamknięta do pełen pakiet edukacyjnych możliwości - widzisz wszystkie wątki na forum, pobierasz materiały szkoleniowe, oglądasz filmy, czytasz e-booki, wypełniasz testy i zgarniasz certyfikaty. To się opłaca!


W EDUSTREFIE OTRZYMASZMateriały ze szkolenia, w którym brałeś udział i z innych szkoleń ApexNet
Forum wymiany wiedzy z uczestnikami szkoleń
Możliwość kontaktu z Ekspertami m.in. poprzez czaty na żywo
Najnowsze ustawy i rozporządzenia, w tym ustawę Pzp
Bonusy dodatkowe od Ekspertów
Filmy on-line, testy i certyfikaty


12 PACZEK WIEDZY PRZEZ ROKBiorąc udział w szkoleniu z zamówień publicznych otrzymujesz dodatek - Paczkę Wiedzy na koniec każdego miesiąca, przez cały rok od pierwszego dnia szkolenia. Łącznie otrzymasz 12 paczek wiedzy! Co może znajdować się w paczce?


DLA AKTYWNYCH BONUSY


Aktywnie korzystając z forum EduStrefy zbierasz uśmiechy, dzięki którym pniesz się w górę w rankingu EduStrefowiczów: 3 najlepsze osoby w miesiącu otrzymują przedłużenie dostępu kolejno o 1, 2 i 3 miesiące


W EduStrefie za każdą aktywność otrzymujesz ApexMonety, które możesz wymieniać na cenne nagrody.

dostęp do kolejnych
filmów on-line
ustawa Pzp w
formie książki
możliwość zadania
pytania ekspertowi
a nawet zniżki na
szkolenie tradycyjne!
SPOŁECZNOŚĆ SPECJALISTÓWEduStrefę tworzy społeczność specjalistów doświadczonych w swoich dziedzinach. Portal ma ponad 6000 aktywnych użytkowników, a ich liczba stale wzrasta! Głównym miejscem wymiany doświadczeń z uczestnikami i ekspertami jest forum EduStrefy liczące aż 5000 wątków, na którym pojawia się około 10 nowych wpisów tematycznych dziennie.

ZALOGUJ SIĘ DO EDUSTREFY I KORZYSTAJ DO WOLI!


Dostęp do EduStrefy otrzymasz automatycznie pierwszego dnia szkolenia, na które się zgłosisz - wyślemy do Ciebie maila z linkiem aktywacyjnym oraz hasłem dostępu.