Forum


Powrót Dodatkowe roboty

J.

Jacek .....

Fachowiec 618

Czy w przypadku robót budowlanych rozliczanych wynagrodzeniem ryczałtowym, możliwe jest wykonanie dodatkowych robót nie objętych zamówieniem podstawowym? zaznaczam, że art. 144 ust. 1 pkt 2 nie wchodzi w grę.
Czy w przypadku robót budowlanych rozliczanych wynagrodzeniem ryczałtowym, możliwe jest wykonanie dodatkowych robót nie objętych zamówieniem podstawowym? zaznaczam, że art. 144 ust. 1 pkt 2 nie wchodzi w grę.
1
2017-06-06 11:56 0

A.

Anna .....

16

Hmm, roboty dodatkowe (prace dodatkowe) mogą wystąpić tylko przy zastosowaniu wynagrodzenia kosztorysowego. Jeśli u Pana nie wchodzi w grę art. 144 ust. 1 pkt 2 to art. 144 ust. 1 pkt 6 też nie.
Hmm, roboty dodatkowe (prace dodatkowe) mogą wystąpić tylko przy zastosowaniu wynagrodzenia kosztorysowego. Jeśli u Pana nie wchodzi w grę art. 144 ust. 1 pkt 2 to art. 144 ust. 1 pkt 6 też nie.
1
2017-06-06 12:29 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy