Forum


Powrót oferta rownowazna

M.

Mariusz .....

9

witam,
Dopuszczam składanie ofert rownowaznych, na potwierdzenie niniejszego wykonawca ma udowodnic, ze oferowane urzadzenie rownowazne spełnie moje wymogi.
Czy te dokumenty na powierdzenie rownowaznosci nalezy wymagac by byly zlozone z oferta czy w ofercie wykonawca podaje jedynie co daje rownowaznego i jesli jego oferta bedzie najkorzystniejsza to wtedy na pod 26 ust. 2 wezwe go do zlozenia tych dokumentow.
witam, Dopuszczam składanie ofert rownowaznych, na potwierdzenie niniejszego wykonawca ma udowodnic, ze oferowane urzadzenie rownowazne spełnie moje wymogi. Czy te dokumenty na powierdzenie rownowaznosci nalezy wymagac by byly zlozone z oferta czy w ofercie wykonawca podaje jedynie co daje rownowaznego i jesli jego oferta bedzie najkorzystniejsza to wtedy na pod 26 ust. 2 wezwe go do zlozenia tych dokumentow.
1
2017-06-09 09:17 0

A.

Anna .....

Fachowiec 131

art. 26 mówi o dokumentach lub oświadczeniach o których mowa w art. 25 ust 1. Natomiast art 25 ust 1 mówi o dokumentach potwierdzających spełnianie warunków, udziału ..., spełnianie przez oferowane dostawy.... wymagań określonych przez zamawiającego, brak podstaw wykluczenia, czyli o dokumentach z rozporządzenia par. 2, par. 13, par. 5. Więc art. 26 ust 1, 2 odpada.
Musi dać do oferty. Jeśli nie spełni równoważności wykonawca odrzucasz ofertę
art. 26 mówi o dokumentach lub oświadczeniach o których mowa w art. 25 ust 1. Natomiast art 25 ust 1 mówi o dokumentach potwierdzających spełnianie warunków, udziału ..., spełnianie przez oferowane dostawy.... wymagań określonych przez zamawiającego, brak podstaw wykluczenia, czyli o dokumentach z rozporządzenia par. 2, par. 13, par. 5. Więc art. 26 ust 1, 2 odpada. Musi dać do oferty. Jeśli nie spełni równoważności wykonawca odrzucasz ofertę
1
2017-06-09 09:28 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy