Forum


Powrót dokumenty

M.

Monika .....

12

Mam pytanie. Wykonawca, którego ofertę oceniono jako najkorzystniejszą został wezwany do złożenia dokumentów. Wykonawca złożył dokumenty ale US nie jest aktualny na dzień złożenia. Data składania ofert była 25.05.2017 r., Wezwanie do dostarczenia wysłano: 20.06.2017 r. Wykonawca złożył dokumenty w dniu 22.06.2017 r. Dokument został wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące ... zgodnie z rozporządzeniem jednak na dzień złożenia tj. 22.06.2017 r. jest nieaktualne. Czy w związku z tym wzywam go do uzupełnienia tego dokumentu na podstawie art. 26 ust. 3 Pzp?
Mam pytanie. Wykonawca, którego ofertę oceniono jako najkorzystniejszą został wezwany do złożenia dokumentów. Wykonawca złożył dokumenty ale US nie jest aktualny na dzień złożenia. Data składania ofert była 25.05.2017 r., Wezwanie do dostarczenia wysłano: 20.06.2017 r. Wykonawca złożył dokumenty w dniu 22.06.2017 r. Dokument został wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące ... zgodnie z rozporządzeniem jednak na dzień złożenia tj. 22.06.2017 r. jest nieaktualne. Czy w związku z tym wzywam go do uzupełnienia tego dokumentu na podstawie art. 26 ust. 3 Pzp?
1
2017-06-23 05:52 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 640

Jeżeli dokument jest z 22.06.2017 to jest ok. Sprawa była już wałkowana wiele razy. Dokument z US może być od 3 miesięcy wstecz od ostatniego dnia na składanie ofert aż do ostatniego dnia wyznaczonego w wezwaniu na złożenie dokumentu
Jeżeli dokument jest z 22.06.2017 to jest ok. Sprawa była już wałkowana wiele razy. Dokument z US może być od 3 miesięcy wstecz od ostatniego dnia na składanie ofert aż do ostatniego dnia wyznaczonego w wezwaniu na złożenie dokumentu
1
2017-06-23 06:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy