Forum


Powrót Umowa ramowa

G.

Grażyna .....

0

Witam,
czy kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu (umowa ramowa) muszą być ta takie same jak w postępowaniach konkurencyjnych. Zamówienia wykonawcze zlecane na podstawie art. 101a ust. 1 pkt 2 lit b ustawy Pzp ?
Witam, czy kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu (umowa ramowa) muszą być ta takie same jak w postępowaniach konkurencyjnych. Zamówienia wykonawcze zlecane na podstawie art. 101a ust. 1 pkt 2 lit b ustawy Pzp ?
1
2017-06-26 07:43 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy