Forum


Powrót zdolność kredytowa Wykonawcy

M.

Małgorzata .....

19

Do jakiej kwoty zdolności kredytowej Wykonawcy można wymagać w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu? Czy jest jakieś ograniczenie, np. 50% szacunkowej wartości zamówienia?
Do jakiej kwoty zdolności kredytowej Wykonawcy można wymagać w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu? Czy jest jakieś ograniczenie, np. 50% szacunkowej wartości zamówienia?
1
2017-06-26 08:47 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 637

Nie ma ograniczeń %, ale trzeba pamiętać by zawsze żądać warunków proporcjonalnych do przedmiotu i wartości zamówienia, nie mogą być one po prostu nadmierne. W ustawie jest mowa tylko o minimalnym rocznym obrocie (art. 22 c).
Nie ma ograniczeń %, ale trzeba pamiętać by zawsze żądać warunków proporcjonalnych do przedmiotu i wartości zamówienia, nie mogą być one po prostu nadmierne. W ustawie jest mowa tylko o minimalnym rocznym obrocie (art. 22 c).
1
2017-06-26 08:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy