Forum


Powrót Zmiana treści ogłoszenia o zamówieniu

B.

Bartosz .....

0

Witam, małe pytanie:
Zgodnie z art. 12a ust. 2 pkt 1 pzp w przypadku istotnej zmiany treści ogłoszenia w postępowaniach \"powyżej progów\" przedłuża się termin składania ofert. Nie może on być jednak zgodnie z pkt 1 przepisu krótszy niż 22 dni od dnia przekazania zmiany ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej – w trybie przetargu nieograniczonego.
Moje pytanie, czy te 22 dni liczy się od dnia opublikowania sprostowania do ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, czy od dnia wysłania do publikacji? Jeśli od opublikowania to czy należy czekać z publikacją sprostowania do czasu opublikowania w Dzienniku Urzędowym UE?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Witam, małe pytanie: Zgodnie z art. 12a ust. 2 pkt 1 pzp w przypadku istotnej zmiany treści ogłoszenia w postępowaniach \"powyżej progów\" przedłuża się termin składania ofert. Nie może on być jednak zgodnie z pkt 1 przepisu krótszy niż 22 dni od dnia przekazania zmiany ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej – w trybie przetargu nieograniczonego. Moje pytanie, czy te 22 dni liczy się od dnia opublikowania sprostowania do ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, czy od dnia wysłania do publikacji? Jeśli od opublikowania to czy należy czekać z publikacją sprostowania do czasu opublikowania w Dzienniku Urzędowym UE? Z góry dziękuję za odpowiedź.
1
2016-07-18 11:54 0

M.

Marta .....

27

Od dnia przesłania (czyli wysłania). Z praktycznego punktu widzenia, nie można ich liczyć od dnia opublikowania, bowiem publikacja następuje w ciągu 1 do 5 dni. Trudno wróżyć z fusów.
Od dnia przesłania (czyli wysłania). Z praktycznego punktu widzenia, nie można ich liczyć od dnia opublikowania, bowiem publikacja następuje w ciągu 1 do 5 dni. Trudno wróżyć z fusów.
1
2016-07-18 12:04 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy