Forum

Powrót weryfikacja zatrudnienia na umowe o prace

A.

Anna .....

29

Witam,

w umowie zawartej na rok czasu mam zapis dotyczacy wymogu zatrudnienia na umowe o prace.

- ile razy powinnam w trakcie realizacji umowy zaązdac dokumentów dotyczacych wymogu zatrudnienia na umowe o prac pracowników Wykonawcy w zakresie czynności, o których mam napisane w umowie. (aby w przypadku kontroli nie zarzucono mi nieprawidłowości ?)

W umowie mam ogólny zapis, iż na każde zadanie Zamawiajacego...
Witam, w umowie zawartej na rok czasu mam zapis dotyczacy wymogu zatrudnienia na umowe o prace. - ile razy powinnam w trakcie realizacji umowy zaązdac dokumentów dotyczacych wymogu zatrudnienia na umowe o prac pracowników Wykonawcy w zakresie czynności, o których mam napisane w umowie. (aby w przypadku kontroli nie zarzucono mi nieprawidłowości ?) W umowie mam ogólny zapis, iż na każde zadanie Zamawiajacego...
1
2017-07-03 12:19 0

M.

Małgorzata .....

19

U mnie też taki zapis się pojawił, ale szczerze mówiąc nie wiem, czy i jak jest to weryfikowane. Po podpisaniu umowy, nie nadzoruję już jej wykonania, bo do tego wyznaczone są inne osoby, ale z ciekawości chyba zapytam przy najbliższej okazji.
U mnie też taki zapis się pojawił, ale szczerze mówiąc nie wiem, czy i jak jest to weryfikowane. Po podpisaniu umowy, nie nadzoruję już jej wykonania, bo do tego wyznaczone są inne osoby, ale z ciekawości chyba zapytam przy najbliższej okazji.
1
2017-07-03 12:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy