Forum


Powrót Baza konkurencyjności - pomocy

M.

Marzena .....

Fachowiec 159

Ubiegamy się o dofinasowanie w ramach środków Regionalnego Programu Operacyjnego. Jesteśmy dopiero na etapie składania wniosku. Wyniki naboru oraz realizacja w tym roku.
Wartość naszego zamówienia to poniżej 130 tys. zł, ale powyżej 50 tys. zł. Czy mogę procedurę przeprowadzić w ramach ustawy Pzp, pomimo kwoty, która mnie do stosowania ustawy nie obliguje, ale pozwala mi zawrzeć w ogłoszeniu o zamówieniu przesłankę unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznanych środków? Czy jednak powinnam przeprowadzić postępowanie w Bazie konkurencyjności, pozostając nadal tylko wnioskodawcą? Tylko co jeśli tych środków nie otrzymamy? Ponieważ czas goni, nie możemy czekać na rozstrzygnięcie naboru, tylko trzeba działać natychmiast, żeby w ogóle była szansa na wykonanie zamówienia przez jakiegokolwiek Wykonawcę.
Ubiegamy się o dofinasowanie w ramach środków Regionalnego Programu Operacyjnego. Jesteśmy dopiero na etapie składania wniosku. Wyniki naboru oraz realizacja w tym roku. Wartość naszego zamówienia to poniżej 130 tys. zł, ale powyżej 50 tys. zł. Czy mogę procedurę przeprowadzić w ramach ustawy Pzp, pomimo kwoty, która mnie do stosowania ustawy nie obliguje, ale pozwala mi zawrzeć w ogłoszeniu o zamówieniu przesłankę unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznanych środków? Czy jednak powinnam przeprowadzić postępowanie w Bazie konkurencyjności, pozostając nadal tylko wnioskodawcą? Tylko co jeśli tych środków nie otrzymamy? Ponieważ czas goni, nie możemy czekać na rozstrzygnięcie naboru, tylko trzeba działać natychmiast, żeby w ogóle była szansa na wykonanie zamówienia przez jakiegokolwiek Wykonawcę.
0
2023-09-29 13:13 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1523

Publikować w bazie konkurencyjności, w zapytaniu zastrzec że zamawiający w przypadku braku otrzymania środków unieważni postępowanie.
Publikować w bazie konkurencyjności, w zapytaniu zastrzec że zamawiający w przypadku braku otrzymania środków unieważni postępowanie.
0
2023-10-02 10:42 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy