Forum


Powrót brak wymganego wykazu usłu w JEDZ-u

A.

Anna .....

29

Witam,
proszę o podpowiedzi jak podejść do tematu:
-Wykonawca najkorzystniejszy (procedura odwrócona) nie wykazał w JEDZ-u wykazu zrealizowanych usług w części C (wymaganego zgodnie z SIWZ) .
Czy najpierw go wzywam o uzupełnienie JEDZA?
Czy mogę wezwać jednocześnie o uzupełnienie JEDZA, + dokumenty potwierdzające należyte wykonanie usług + dokumenty jakie miał dostarczyć w termie 10 dni dotyczące podstaw wykluczenia?
Witam, proszę o podpowiedzi jak podejść do tematu: -Wykonawca najkorzystniejszy (procedura odwrócona) nie wykazał w JEDZ-u wykazu zrealizowanych usług w części C (wymaganego zgodnie z SIWZ) . Czy najpierw go wzywam o uzupełnienie JEDZA? Czy mogę wezwać jednocześnie o uzupełnienie JEDZA, + dokumenty potwierdzające należyte wykonanie usług + dokumenty jakie miał dostarczyć w termie 10 dni dotyczące podstaw wykluczenia?
1
2017-07-13 11:59 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

W odwróconej wzywam razem. I tak sporo czasu zajmuje procedura, a rzadko się zdarza, żeby ktoś czego nie zapomniał dosłać itp.
Jak radzicie sobie z potwierdzeniem niepodlegania wykluczeniu?
W odwróconej wzywam razem. I tak sporo czasu zajmuje procedura, a rzadko się zdarza, żeby ktoś czego nie zapomniał dosłać itp. Jak radzicie sobie z potwierdzeniem niepodlegania wykluczeniu?
1
2017-07-13 12:10 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy