Forum


Powrót Informacja z otwarcia ofert

K.

Katarzyna .....

28

W postępowaniu przetargowym nie wpłynęły żadne oferty, wobec czego nie było otwarcia ofert. Przedmiotowe postępowanie unieważnię dopiero w poniedziałek, z uwagi na nieobecność osoby reprezentującej firmę.
W związku z powyższym, jak się odnieść do art. 86 ust. 5? Czy powinnam umieścić informację na stronie internetowej dotyczącą kwoty jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i wskazać że nie złożono w postępowaniu żadnej oferty?
W postępowaniu przetargowym nie wpłynęły żadne oferty, wobec czego nie było otwarcia ofert. Przedmiotowe postępowanie unieważnię dopiero w poniedziałek, z uwagi na nieobecność osoby reprezentującej firmę. W związku z powyższym, jak się odnieść do art. 86 ust. 5? Czy powinnam umieścić informację na stronie internetowej dotyczącą kwoty jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i wskazać że nie złożono w postępowaniu żadnej oferty?
1
2017-07-14 09:17 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Nie było otwarcia ofert, więc nie mamy o czym poinformować wykonawców.
Unieważnienie na stronę - skoro możliwe dopiero w poniedziałek to w poniedziałek.
Nie było otwarcia ofert, więc nie mamy o czym poinformować wykonawców. Unieważnienie na stronę - skoro możliwe dopiero w poniedziałek to w poniedziałek.
1
2017-07-14 09:25 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy