Forum


Powrót brak podpisu

W.

Walentyna .....

20

Wykonawca złożył ofertę i na oświadczeniach o wykluczeniu postawił pieczątkę, ale nie złożył podpisu w trzech miejscach, czy traktować to jako brak oświadczeń czy też wyjaśniać dlaczego nie podpisał, jak myślicie ?
Wykonawca złożył ofertę i na oświadczeniach o wykluczeniu postawił pieczątkę, ale nie złożył podpisu w trzech miejscach, czy traktować to jako brak oświadczeń czy też wyjaśniać dlaczego nie podpisał, jak myślicie ?
1
2017-07-20 05:49 0

K.

Karolina .....

37

Wezwać do uzupełnienia z art. 26 ust. 3. Nie złożył podpisu, czyli nie ma dokumentu. Raczej bym nie wyjaśniała, dlaczego nie podpisał, bo i tak musi złożyć ten dokument, czyli uzupełnić.
Wezwać do uzupełnienia z art. 26 ust. 3. Nie złożył podpisu, czyli nie ma dokumentu. Raczej bym nie wyjaśniała, dlaczego nie podpisał, bo i tak musi złożyć ten dokument, czyli uzupełnić.
1
2017-07-20 06:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy