Forum


Powrót wykaz osób i robót

A.

Anna .....

29

Wykonawca dołączył do oferty wykaz osób i robót. W toku badania ofert jest najkorzystniejszy. Czy muszę go wzywać o uzupełnienie na podstawie art.26 ust.2??
Wykonawca dołączył do oferty wykaz osób i robót. W toku badania ofert jest najkorzystniejszy. Czy muszę go wzywać o uzupełnienie na podstawie art.26 ust.2??
1
2017-07-20 10:56 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

Jeżeli wykonawca złożył te dokumenty wraz z ofertą, to nie ma potrzeby wzywać go żeby ponownie je dołączył.
Jeżeli wykonawca złożył te dokumenty wraz z ofertą, to nie ma potrzeby wzywać go żeby ponownie je dołączył.
1
2017-07-20 11:05 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy