Forum


Powrót konsorcjum

A.

Anna .....

29

oferta złożona przez konsorcjum (2 osoby prowadzące działalność gospodarczą)- na ofercie i wszystkich załącznikach podpisują się wspólnie. Czy tak jest ok, czy musi być dołączone pełnomocnictwo?
oferta złożona przez konsorcjum (2 osoby prowadzące działalność gospodarczą)- na ofercie i wszystkich załącznikach podpisują się wspólnie. Czy tak jest ok, czy musi być dołączone pełnomocnictwo?
1
2017-07-21 14:40 0

K.

Katarzyna .....

16

Musi być zgodnie z art. 23 - ustalenie pełnomocnika. Podpisać mogą oboje, ale Zamawiający kontaktuje się tylko z pełnomocnikiem. Wezwać do uzupełnienia.
Musi być zgodnie z art. 23 - ustalenie pełnomocnika. Podpisać mogą oboje, ale Zamawiający kontaktuje się tylko z pełnomocnikiem. Wezwać do uzupełnienia.
1
2017-07-21 15:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy