Forum


Powrót Wytyczne dotyczące kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027 a zamówienia udzielane w częściach.

MW

Małgorzata Wieczorkowska

0

Dzień dobry,
Nowe wytyczne w Sekcji 3.2.3. Ogłoszenia wprowadziły zapis że zapytanie ofertowe zawiera w szczególności "opis części zamówienia, jeżeli zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych oraz liczbę części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy, oraz kryteria lub zasady, mające
zastosowanie do ustalenia, które części zamówienia zostaną udzielone jednemu wykonawcy, w przypadku wyboru jego oferty w większej niż maksymalna liczbie części, ORAZ w sytuacji, gdy zamawiający udziela zamówienia w częściach, informację, że dane postępowanie obejmuje jedynie część zamówienia, wraz z określeniem zakresu lub wartości całego zamówienia oraz informacjami co do pozostałych
części zamówienia."
Moje pytanie brzmi - czy jeżeli publikując zapytanie ofertowe obojętnie czy jedno z podziałem na części czy jako odrębne ogłoszenia i zapominając w nim o podaniu informacji z tych dwóch ww. punktów (jednego albo drugiego) grozi mi korekta finansowa. Pytanie dotyczy sytuacji kiedy podlegam pod pzp ale też jeżeli nie podlegam i stosuję tylko Bazę Konkurencyjności ale mój projekt w ramach którego publikuję zapytania jest /będzie współfinansowany z funduszy UE
Dzień dobry, Nowe wytyczne w Sekcji 3.2.3. Ogłoszenia wprowadziły zapis że zapytanie ofertowe zawiera w szczególności "opis części zamówienia, jeżeli zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych oraz liczbę części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy, oraz kryteria lub zasady, mające zastosowanie do ustalenia, które części zamówienia zostaną udzielone jednemu wykonawcy, w przypadku wyboru jego oferty w większej niż maksymalna liczbie części, ORAZ w sytuacji, gdy zamawiający udziela zamówienia w częściach, informację, że dane postępowanie obejmuje jedynie część zamówienia, wraz z określeniem zakresu lub wartości całego zamówienia oraz informacjami co do pozostałych części zamówienia." Moje pytanie brzmi - czy jeżeli publikując zapytanie ofertowe obojętnie czy jedno z podziałem na części czy jako odrębne ogłoszenia i zapominając w nim o podaniu informacji z tych dwóch ww. punktów (jednego albo drugiego) grozi mi korekta finansowa. Pytanie dotyczy sytuacji kiedy podlegam pod pzp ale też jeżeli nie podlegam i stosuję tylko Bazę Konkurencyjności ale mój projekt w ramach którego publikuję zapytania jest /będzie współfinansowany z funduszy UE
0
2023-12-07 11:13 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy