Forum


Powrót SIWZ w negocjacjach z ogłosozniem

P.

Patrycja .....

0

Czy SIWZ w negocjacjach z ogłoszeniem powinien zawierać wszystkie elementy obowiązkowe z art. 36 Ustawy PZP, pomimo, że niektóre z elementów są powieleniem ogłoszenia?
Czy w takim wypadku wystarczające będzie włączenie treść ogłoszenia do SIWZ?
Czy SIWZ w negocjacjach z ogłoszeniem powinien zawierać wszystkie elementy obowiązkowe z art. 36 Ustawy PZP, pomimo, że niektóre z elementów są powieleniem ogłoszenia? Czy w takim wypadku wystarczające będzie włączenie treść ogłoszenia do SIWZ?
1
2017-07-26 09:29 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Art. 36 uPzp wskazuje co zawiera SIWZ - we wszystkich postępowaniach do których przygotowujemy ten dokument.
Niestety, od dawna wszyscy męczą się z zapisami, które występują w ogłoszeniu i SIWZ - taka uroda tych dokumentów. Z reguły też SIWZ zawiera więcej informacji niż ogłoszenie. Ponadto, na podstawie art. 59 można doprecyzować specyfikację, uzupełnić istotne warunki zamówienia wynikające z negocjacji.
Art. 36 uPzp wskazuje co zawiera SIWZ - we wszystkich postępowaniach do których przygotowujemy ten dokument. Niestety, od dawna wszyscy męczą się z zapisami, które występują w ogłoszeniu i SIWZ - taka uroda tych dokumentów. Z reguły też SIWZ zawiera więcej informacji niż ogłoszenie. Ponadto, na podstawie art. 59 można doprecyzować specyfikację, uzupełnić istotne warunki zamówienia wynikające z negocjacji.
1
2017-07-26 11:32 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy